VIDEO

 
Natáčíme kvalitní dslr technikou, která umožňuje výměnu objektivů tak, jak je to pro danou scénu nejvhodnější. Videu to dodá různou hloubku ostrosti, filmový vzhled, ve kterém vyniknou detaily. Pro efektní záběry používáme např. slider, steadycam atd. Letecké záběry obstará kvadrokoptera. 


Svatební video

svatby Zabýváme se především natáčením a následným zpracováním svatebního videa ve střižně. Pokud Vás čeká svatba a rádi byste měli na tento den vzpomínku v podobě videa, není nic snažšího, než nás kontaktovat - rádi se této úlohy zhostíme. Snažíme se, aby z výsledného videa byla cítit ta neopakovatelná atmosféra Vašeho velkého dne - přitom ale chceme do běhu dne co nejméně zasahovat.


Propagační video

reklamni video Nabízíme také možnost natočení propagačního videa pro firmy, hotely, pensiony, restaurace či produkty. Rádi pomůžeme Vaši firmu zviditelnit originálním videem - např. pro sociální sítě anebo jako prezentaci na určité téma. Vymyslíme něco zajímavého a originálního - tak, aby to ve výsledku nebyla nuda.


Videoklip

videoklip Amatérské kapely, muzikanti a zpěváci to s prosazováním nemají jednoduché. Pokud k nim patříte a chtěli byste rozšířit svůj okruh fanoušků pomocí videoklipu, jste na správné adrese.


Letecké záběry kvadrokopterou

kopter Záběry z ptačí perspektivy obohatí každé video. Své využití najde jak v propagačním videu, tak svatebním videu nebo třeba videoklipu.